Seven (1.0.1-beta1) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: n/a
sl: n/d

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: System
sl: Sistem

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Topics
sl: Tematike

en: Posts
sl: Prispevki

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
