Seven (1.1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Version
ca: Versió

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Updated
ca: Actualitzat

en: n/a
ca: n/d

en: Last post
ca: Darrer article

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Web Server
ca: Servidor web

en: Database
ca: Base de dades

en: Header
ca: Capçalera

en: Up
ca: Amunt

en: System
ca: Sistema

en: Forum
ca: Fòrum

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Topics
ca: Temes

en: Posts
ca: Articles

en: New
ca: Nou

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Memory limit
ca: Límit de memòria

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: mobile
ca: mòbil

en: Pagination
ca: Paginació

en: wide
ca: ample

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Last Cron Run
ca: Darrera execució del cron

en: Drupal Version
ca: Versió del Drupal

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: Encara no heu creat cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create_content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir un tipus de contingut nou.

en: Seven settings
ca: Paràmetres del Seven

en: Book outline for @book.title
ca: Esquema del llibre per @book.title

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: Pre-content
ca: Pre-contingut

en: By @author @time ago
ca: Per @author fa @time

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: General System Information
ca: Informació general del sistema
