Seven (1.1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Version
eo: Versio

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: PHP
eo: PHA

en: Header
eo: Kaplinio

en: System
eo: Sistemo

en: Forum
eo: Forumo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Topics
eo: Temoj

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: wide
eo: larĝa

en: Seven
eo: Sep
