Seven (1.1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Version
cs: Verze

en: unpublished
cs: skryto

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Help
cs: Nápověda

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: n/a
cs: není

en: Last post
cs: Poslední

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Database
cs: databáze

en: Header
cs: Hlavička

en: Up
cs: Nahoru

en: System
cs: Systém

en: Forum
cs: Fórum

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Topics
cs: Témata

en: Posts
cs: Příspěvků

en: New
cs: Nové

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Memory limit
cs: Limit paměti

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: mobile
cs: mobilní

en: wide
cs: široký

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: Last Cron Run
cs: Poslední spuštění cronu

en: Drupal Version
cs: Drupal verze

en: Seven settings
cs: Nastavení tématu Seven

en: Book outline for @book.title
cs: Osnova knihy @book.title

en: Primary tabs display toggle
cs: Přepínač zobrazení primárních záložek

en: By @author @time ago
cs: Od @author před @time

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: General System Information
cs: Obecné informace o systému
