Seven (1.1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Version
hr: Inačica

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Updated
hr: Osvježeno

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Up
hr: Gore

en: System
hr: Sustav

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Topics
hr: Teme

en: Posts
hr: Unosi

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Text Formats
hr: Oblici unosa
