Seven (1.1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Last post
kn: ಕೊನೆಯ ಲೇಖನ

en: Web Server
kn: ಜಾಲಪರಿಚಾರಕ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Up
kn: ಮೇಲೆ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Topics
kn: ವಿಷಯಗಳು

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: Seven
kn: ಏಳು
