Seven (1.1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Version
lt: Versija

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: n/a
lt: n/d

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Header
lt: Antraštė

en: Up
lt: Viršun

en: System
lt: Sistema

en: Forum
lt: Forumas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: New
lt: Naujas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: wide
lt: platus

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Dar nesukūrėte jokių turinio tipų. Eikite į <a href="@create_content">turinio tipo kūrimo puslapį</a>, kad pridėtumėte naują turinio tipą.

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Pre-content
lt: Prieš-turinys

en: By @author @time ago
lt: @author prieš @time

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija
