Seven (1.1.0-beta3) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: System
my: စနစ်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Seven
my: ခုနှစ် (ဆဲဗင်း)
