Seven (1.0.0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Version
bn: সংস্করণ

en: Go to previous page
bn: পূর্ববর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Go to parent page
bn: মূল পাতায় যান

en: Go to next page
bn: পরবর্তী পৃষ্ঠায় যাও

en: Help
bn: সহায়তা

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: System
bn: সিস্টেম

en: Forum
bn: ফোরাম

en: Add new comment
bn: নতুন কমেন্ট যুক্ত করুন

en: Primary tabs
bn: প্রাথমিক ট্যাব

en: Text Formats
bn: লেখার ফরম্যাটসমূহ
