Seven (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Version
nl: Versie

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Web Server
nl: Webserver

en: Header
nl: Kop

en: Up
nl: Omhoog

en: System
nl: Systeem

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Posts
nl: Berichten

en: New
nl: Nieuwe

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Memory limit
nl: Geheugenlimiet

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: mobile
nl: mobiel

en: Pagination
nl: Paginering

en: wide
nl: breed

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Last Cron Run
nl: Laatste cron-uitvoering

en: Drupal Version
nl: Drupal-versie

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: Seven settings
nl: Seven-instellingen

en: Book outline for @book.title
nl: Boekstructuur voor @book.title

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: Primary tabs display toggle
nl: Schakelaar voor weergave van primaire tabs

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: By @author @time ago
nl: Door @author @time geleden

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: General System Information
nl: Algemene systeeminformatie
