Seven (2.0.0-beta2) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Version
af: Weergawe

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Last post
af: Laaste pos

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: System
af: Stelsel

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Posts
af: Posstukke

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom
