Seven (2.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Version
be: Версія

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Updated
be: Абноўлена

en: n/a
be: [няма]

en: Last post
be: Апошні запіс

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Database
be: База дадзеных

en: Header
be: Загаловак

en: System
be: Сістэма

en: Forum
be: Форум

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Topics
be: Тэмы

en: Posts
be: Допісы

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Seven
be: Сем

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы
