Seven (2.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Version
gl: Versión

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Updated
gl: Actualizado

en: n/a
gl: n/d

en: Last post
gl: Última entrada

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Web Server
gl: Servidor Web

en: Database
gl: Base de datos

en: Header
gl: Encabezado

en: Up
gl: Arriba

en: System
gl: Sistema

en: Forum
gl: Foro

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: New
gl: Novo

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Pagination
gl: Paxinación

en: wide
gl: grosa

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Last Cron Run
gl: Última Execución de Cron

en: Drupal Version
gl: Versión de Drupal

en: Page @items.current
gl: Páxina @items.current

en: By @author @time ago
gl: Por @author fai @time

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: General System Information
gl: Información Xeral do Sistema
