Seven (2.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (50 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Version
az: Versiya

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Updated
az: Yeniləndi

en: n/a
az: yox

en: Last post
az: Son post

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Web Server
az: Veb server

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Header
az: Başlıq

en: Up
az: Yuxarı

en: System
az: Sistem

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: New
az: Yeni

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Memory limit
az: Yaddaş limiti

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: mobile
az: mobil

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: wide
az: geniş

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Text Formats
az: Mətn Formatları

en: Last Cron Run
az: Son Cron İşəsalınması

en: Drupal Version
az: Drupal versiyası

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
az: Siz hələ heç bir məzmun növü yaratmamısınız. Yeni məzmun növü əlavə etmək üçün <a href="@create_content">məzmun növünün yaradılması səhifəsinə</a> keçin.

en: Book outline for @book.title
az: @book.title üçün kitab kontur

en: Book traversal links for
az: Kitab keçidləri üçün

en: Page @items.current
az: Səhifə @items.current

en: By @author @time ago
az: @author @time əvvəl

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri

en: General System Information
az: Ümumi Sistem Məlumatı
