Seven (2.0.0-beta3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Go to previous page
ta: முந்தைய பக்கத்திற்கு செல்

en: Go to next page
ta: அடுத்த பக்கத்திற்கு செல்

en: Help
ta: உதவி

en: System
ta: அமைப்பு

en: Forum
ta: கருத்துக்களம்
