Seven (2.0.0-beta6) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Version
am: ሥሪት

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Help
am: እርዳታ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Header
am: ራስጌ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት
