Seven (2.0.0-beta6) - en to et translation catalogue (49 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Version
et: Versioon

en: unpublished
et: avaldamata

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Updated
et: Uuendatud

en: n/a
et: puudub

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Web Server
et: Veebiserver

en: Database
et: Andmebaas

en: Header
et: Päis

en: Up
et: Üles

en: System
et: Süsteem

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Topics
et: Teemasid

en: Posts
et: Postitusi

en: New
et: Uus

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Memory limit
et: Mälulimiit

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: mobile
et: mobiilne

en: wide
et: lai

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Last Cron Run
et: Viimati käivitus cron

en: Drupal Version
et: Drupali versioon

en: Seven settings
et: Seitse seadet

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: Pre-content
et: Sisueelne

en: By @author @time ago
et: @author poolt @time tagasi

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: General System Information
et: Üldine süsteemiinfo
