Seven (2.0.0-beta6) - en to ms translation catalogue (24 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Content
ms: Kandungan

en: Version
ms: Versi

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to parent page
ms: Ke laman induk

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Help
ms: Bantuan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Last post
ms: Pos terakhir

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Header
ms: Pengepala

en: System
ms: Sistem

en: Add new comment
ms: Tambah komen baharu

en: Topics
ms: Topik-topik

en: Posts
ms: Pos-pos

en: Skip to main content
ms: Langkau ke kandungan utama

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder

en: First sidebar
ms: Bar sisi pertama

en: Page top
ms: Halaman bahagian atas

en: Page bottom
ms: Halaman bahagian bawah

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Text Formats
ms: Format Teks
