Seven (2.0.0-beta6) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Last post
da: Seneste indlæg

en: Page title
da: Sidetitel

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Topics
da: Emner

en: Posts
da: Indlæg
