Seven (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Version
is: Útgáva

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to parent page
is: Far til omanfyri liggjandi síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Updated
is: Dagført

en: Last post
is: Seinasti postur

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Header
is: Síðuhøvd

en: System
is: Kervi

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Topics
is: Evni

en: Posts
is: Postar

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki
