Seven (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Version
nn: Versjon

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Last post
nn: Siste innlegg

en: Header
nn: Topptekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Topics
nn: Emner

en: Posts
nn: Innlegg

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
