Seventeen (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Help
fi: Ohje

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Close
fi: Sulje

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Font family
fi: Kirjasintyyppi

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
fi: Yksinkertainen, yksipalstainen, tauluton ja joustavan levyinen hallintanäkymän teema.

en: - Default -
fi: - Oletus -
