Seventeen (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
be: Простая аднаслупковая, таблічная, з гнуткай шырынёй тэма адміністравання

en: Highlighted
be: Выдзелены
