Seventeen (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Never
bg: Никога

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
bg: Проста, едноколонна, таблична тема с динамична ширина
