Seventeen (8.x-1.4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Never
cy: Byth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Close
cy: Yn agos

en: Page top
cy: Brig y dudalen

en: Page bottom
cy: Gwaelod y dudalen
