Seventeen (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
el: Ένα απλό, μίας στήλης, χωρίς πίνακες, μεταβλητού μεγέθους θέμα διαχείρισης.

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
