Seventeen (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Close
fa: بستن

en: Font size
fa: اندازه فونت

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
fa: یک پوسته مدیریت ساده یک‌ستونه، بدون جدول، و عرض شناور.

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: - Default -
fa: - پیش فرض -
