Seventeen (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Never
gl: Nunca

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Close
gl: Pechar

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
gl: Un tema visual para admistración dunha columna, sen tablas, de ancho variable.

en: Highlighted
gl: Resaltado
