Seventeen (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Never
he: אף פעם

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Close
he: סגירה

en: Font size
he: גודל גופן

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
he: עיצוב פשוט בעמודה אחת, ללא טבלאות ועם רוחב דינמי.

en: Highlighted
he: מובלט

en: - Default -
he: - ברירת המחדל -
