Seventeen (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Close
is: Loka

en: Font size
is: Leturstærð

en: custom
is: sérsniðið
