Seventeen (8.x-1.4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Never
jv: Ora tahu

en: Font size
jv: Ukuran huruf

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
jv: Kolum tunggal sederhana, tanpa tabel, téma administrasi sing kampul ambané.
