Seventeen (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Extra
lv: Ekstra

en: Close
lv: Aizvērt

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
lv: Vienkārša administrācijas tēma ar vienu kolonnu,plūstošu platumu un bez tabulām.

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Pre-content
lv: Pirms-saturs
