Seventeen (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Close
nl: Sluiten

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Auto
nl: Automatisch

en: Font family
nl: Fontfamilie

en: custom
nl: aangepast

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
nl: Een eenvoudig enkelkoloms beheerthema met variabele breedte, zonder tabellen.

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: - Default -
nl: - Standaard -
