Seventeen (8.x-1.4) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Close
oc: Tampar

en: Font size
oc: Talha de la poliça

en: Font family
oc: Poliça de caractèrs

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
oc: Un tèma d'administracion simple e en colomnas, sens taula, de largor fluida.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
