Seventeen (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Extra
pl: Dodatkowy

en: Close
pl: Zamknij

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Font family
pl: Czcionka

en: custom
pl: niestandardowy

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
pl: Prosta, jednokolumnowa skórka administracyjna z płynną szerokością bez tabelek.

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
