Seventeen (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Close
ro: Închideți

en: Font size
ro: Mărimea fontului

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Pre-content
ro: Pre-conținut
