Seventeen (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Always
ru: Всегда

en: Never
ru: Никогда

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Extra
ru: Дополнительно

en: Close
ru: Закрыть

en: Font size
ru: Размер шрифта

en: Auto
ru: Авто

en: Font family
ru: Семейство шрифтов

en: custom
ru: дополнительный

en: Container width
ru: Ширина контейнера

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
ru: Простая одноколоночная, бестабличная тема с динамичной шириной, предназначенная для администраторов.

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: - Default -
ru: - По умолчанию -

en: Pre-content
ru: Перед содержимым
