Seventeen (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
sq: Një temë administrimi e thjeshtë një-kollonëshe, me gjerësi fluide.
