Seventeen (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Close
sv: Stäng

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Auto
sv: Automatiskt

en: custom
sv: anpassad

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
sv: Ett enkelt, tabellfritt administrationstema med en kolumn och flytande bredd.

en: Highlighted
sv: Framhävd
