Seventeen (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Close
ca: Tanca

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
ca: Un tema d'administració simple d'una columna, sense taules i d'amplada fluïda.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Pre-content
ca: Pre-contingut
