Seventeen (8.x-1.4) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Extra
ja: 拡張

en: Close
ja: 閉じる

en: Font size
ja: フォントサイズ

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
ja: シンプルな１カラムの、テーブルを用いない可変幅の管理用テーマ。

en: Highlighted
ja: ハイライト
