Seventeen (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Close
lt: Uždaryti

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Auto
lt: Automatiškai

en: custom
lt: savitas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
lt: Paprasta vieno stulpelio, be lentelių, nefiksuoto pločio administravimo tema.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: - Default -
lt: - Numatytasis -

en: Pre-content
lt: Prieš-turinys
