Seventeen (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ
