Seventeen (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
sk: Jednoduchá jedno-stĺpcová, beztabuľková, téma administrácie s plávajúcou šírkou.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
