Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Logging
ja: ログ記録

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Creation date
ja: 作成日時

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: 1 minute
ja: 1分

en: Host name
ja: ホスト名

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Do not cache
ja: キャッシュしない

en: Entity ID
ja: エンティティID
