Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Logging
pt: Registos

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Creation date
pt: Data de criação

en: Spam control
pt: Controle de SPAM

en: 1 second
pt: 1 segundo

en: 1 minute
pt: 1 minuto

en: Host name
pt: Nome do host

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Do not cache
pt: Não fazer cache

en: Entity ID
pt: ID da entidade
