Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Spam control
sk: Kontrola spamu

en: 1 second
sk: 1 sekunda

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Do not cache
sk: Nepoužívať cache

en: Entity ID
sk: ID Entity
