Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Logging
sv: Loggning

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Creation date
sv: Datum skapad

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: 1 second
sv: 1 sekund

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Do not cache
sv: Cacha inte

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
