Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Logging
vi: Ghi chép

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: ID
vi: Mã

en: User ID
vi: ID người dùng

en: 1 minute
vi: 1 phút
