Stop Forum Spam Client (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Logging
fi: Lokit

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Spam control
fi: Roskapostin hallinta

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: Host name
fi: Isäntänimi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Do not cache
fi: Älä tallenna välimuistiin

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID
